You need to upgrade your Flash Player. Go to http://www.adobe.com/go/getflashplayer to get the latest Flash Flayer.
 
O firmie

 

Nasza firma produkuje meble najwyższej jakości w oparciu o naturalne surowce. Kompleksowo wyposażamy domy prywatne, biura, hotele, restauracje, puby w meble i osprzęt według indywidualnych projektów. Naszą ambicją jest zaspokajanie oczekiwań i potrzeb najbardziej wymagających klientów. Na taką produkcję pozwala nam wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz znakomite wyposażenie i nowoczesne zaplecze techniczne. Ogromne znaczenie ma niezawodnie działający system kontroli jakości. Wraz z rozwojem firmy doskonalimy organizację wewnętrzną w oparciu o sprawdzone wzorce światowych firm meblarskich.

Firma prężnie się rozwija, powstają nowe hale produkcyjne, znajdują w nich zatrudnienie kolejni młodzi, zdolni ludzie. Ten sukces nie dokonałby się bez udziału Państwa. To właśnie Państwo jesteście największymi promotorami naszych mebli, za co bardzo dziękuję i zapraszam ponownie do odwiedzenia naszego salonu meblowego w Szamocinie i innych na terenie Polski.

 

Z poważaniem
Paweł Kobus

  

Na miejscu zawsze stała i bogata EKSPOZYCJA

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy w Szamocinie przy ul. Łąkowej 17.

W trosce o naszych Klientów ekspozycja i salon sprzedaży są czynne przez cały rok, 7 dni w tygodniu*

* przed przybyciem prosimy o sprawdzenie godzin otwarcia salonu

       pod numerem telefonu:

662 - 237 - 235 

 

 W trosce o Naszych Klientów na miejscu jest zawsze kilka zestawów mebli, stołów i krzeseł gotowych do sprzedaży.

Wszystkie towary z ekspozycji są zawsze dostępne w wyjątkowych i atrakcyjnych cenach.

 

 

Główne hasła obrazujące profil naszej firmy, to co produkujemy i to czym się zajmujemy:

- Stół (stoły) na wymiar, Krzesło (krzesła), Ława (ławy), Stolik (stoliki), meble - drewniane, prawdziwe, naturalne; stylowe i stylizowane, proste i nowoczesne, rzeźbione; bukowe i dębowe; meble na indywidualne zamówienie; meble wysokiej jakości.

- Meble pokojowe, stołowe, kuchenne, sypialnie, do pokoju, pokojów, salonu i salonów; mocne stoły i krzesła, stoły z krzesłami; wyposażenie barów, pubów, hoteli, restauracji, cukierni, kawiarni.

- Produkujemy i sprzedajemy także meble surowe, steleże stołów, krzeseł, półfabrykaty - nogi, blaty do stołów, elementy drewniane, formatki okleinowane, obrzeża, fornir, okleina, obłóg.

- Nasza fabryka mebli, jak i ekspozycja - salon, sklep meblowy znajdują się w miejscowości Szamocin (woj. Wielkopolskie), niedaleko takich miejscowości jak: Poznań, Gniezno, Swarzędz, Piła, Bydgoszcz, Wągrowiec, Budzyń, Chodzież, Wyrzysk, Nakło, Wałcz, Chojnice, Szczecinek. Zachęcamy do kontaktu i przyjazdu bezpośrednio do firmy KOBUS - podróż potrwa kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, ale w nagrodę będą mogli Państwo zobaczyć naprawdę piękne i wyjątkowe meble każdego rodzaju, a podczas zamawiania poczują Państwo niespotykaną nigdzie wolność i swobodę w konfigurowaniu upragnionych mebli - każdy szczegół jest ustalany przez klienta, zapewniamy że nigdzie indziej nie znajdą Państwo tak wielu możliwości.