You need to upgrade your Flash Player. Go to http://www.adobe.com/go/getflashplayer to get the latest Flash Flayer.
 
Oferta
 
Zapraszamy na naszą nową stronę www, na której znajduje się pełna i aktualna oferta:
.  .  .  .  .
.  .  .
.

www.kobusmeble.pl

 

Krzesła BUKOWE i DĘBOWE - stylowe i stylizowane oraz proste i nowoczesne

Każde krzesło wykonujemy wg indywidualnych preferencji klienta - to nabywca ustala wszystkie szczegóły finalnego produktu, tj. drewno, kolor, rodzaj tkaniny, itp. Produkujemy także hokery, stołki, taborety, pufy itp. - proszę pytać o szczegóły.

 

 

Stoły BUKOWE i DĘBOWE - stylowe i stylizowane oraz proste i nowoczesne

Każdy stół wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta - możliwość samodzielneg ustalenia wszystkich szczegółów, tj. rozmiar, kolor, wielkość po rozłożeniu, itp. - pytaj o szczegóły.

 

 

Meble i zestawy wypoczynkowe - stylowe i stylizowane oraz proste i nowoczesne

Każdy zestaw jest zawsze indywidualnie konfigurowany wg potrzeb Klienta. Do wyboru rodzaj oraz kolor drewna, a także wiele skór naturalnych, eko-skór i tkanin. Sofy zarówno z fukcją spania jak i bez.

 

 

Kuchnie Stylowe i Nowoczesne

Profesjonalna i kompleksowa usługa, począwszy od przyjazdu do klienta, dokonaniu wstępnych pomiarów, następnie przechodząc przez projekt, wycenę, aż do końcowej realizacji zamierzonego projektu. Każdą kuchnię wykonujemy sami, wg kryteriów ściśle okreslonych przez naszego klienta - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jesteśmy się w stanie podjąc każdego pomysłu i projektu.

 

Sypialnie - stylowe i stylizowane oraz proste i nowoczesne

Dla każdego coś się znajdzie - oprócz prezentowanych zestawów, wykonujmy sypialnie wg indywidualnych pomysłów, w oparciu o dowolny zestaw produkowanych przez naszą firmę mebli.

 

 

Meble BUKOWE i DĘBOWE - stylowe i stylizowane oraz proste i nowoczesne

Każdy zestaw naszych mebli oparty jest wyłacznie na surowcach i produktach najwyższej jakości. Zawsze dostosowywujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta - oprócz możliwość samodzielnego wyboru drewna, wybarwienia, uchwytów, itp. isnieje także opcja indywidualnej konfiguracji i własnego projektu poszczególnych mebli, w oparciu o styl danego zestawu.

 

 

Ławy, stoliki, zegary, komody, witryny, szafy, garderoby, meble biurowe,

wyposażenie pubów, cukierni,  hoteli czy restauracji, meble na zamówienie,

ale przede wszystkim MEBLE PRAWDZIWE

Jesteśmy elastyczną firmą zdolną podjąć się każdej realizacji - nie wahaj pytać się o szczegóły.

 

 

Jako oficjalny partner firmy "Meblomatex" posiadamy w swojej ofercie duży wybór materacy - zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie producenta.

Różnorodność produkcji pozwala wyprodukować wersję materaca w dowolnym wymiarze i wg życzenia klienta. Wysoka jakość, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny są gwarancją satysfakcji klienta. Każdy z materacy można zamówić bezpośrednio w naszej firmie - zapraszamy.

 

 

Półfabrykaty